top of page

Saugaus eismo projektas „Augu saugus ir atsakingas“


Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos kelių policijos tarnyba kviečia mažuosius eismo dalyvius, jų artimuosius, mokytojus ir auklėtojus dalyvauti saugaus eismo projekte „Augu saugus ir atsakingas“.

Projekto tikslas – prisidėti prie saugesnės aplinkos kūrimo, ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją.

Projekto dalyviai: Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 1–4 klasių mokiniai ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai (priešmokyklinių grupių komandos). Komandos darbui vadovauja mokytoja (-as), auklėtoja (-as), tėvai ar vaikų artimieji.

Projekto trukmė: 2021 m. sausio–balandžio mėn.

Kiekvieną mėnesį (iki 10 dienos) skelbiama užduotis, kurią projekto dalyviams reikėtų atlikti nuostatuose nurodytomis formomis (pavyzdžiui, tai gali būti prezentacijos, įvairi vaizdo medžiaga, eilėraščiai, kryžiažodžiai, šarados, mįslės, komiksai, dainelės, fotografijos, plakatai ir t. t.).

Tikimės, kad Jūsų darbai paskatins keisti aplinkoje esančių eismo dalyvių elgesį, kultūrą, padės formuoti tinkamą požiūrį į atsakomybę už savo veiksmus.

Sausio mėnesio užduotis: Pėsčiojo eismo dalyvio pareigos. Eismo taisykles žinosi – nieko kelyje nebijosi.

Saugaus eismo projektas „Augu saugus ir atsakingas“ vykdomas nuotoliniu būdu. Informacija teikiama telefonu 8 674 27 319 ir el. paštu irena.knisevskiene@lmnsc.lt.

Platesnė informacija https://www.lmnsc.lt/naujiena/skelbiamas-saugaus-eismo-projektas-augu-saugus-ir-atsakingas/


Šaltinis: lkpt.policija.lr.lt

Comments


Kitos naujienos
bottom of page