top of page

Konkretūs skaičiai, kaip parinkti vaikui ir suaugusiam dviratį pagal jo ūgį


Naujas dviratis tapo viena populiariausių karantino prekių. Įsigyti jį skubėjo net daugelį metų ant jo nesėdėję ir pedalų nemynę žmonės. Pasivažinėjimas dviračiais ar paspirtukais tapo viena dažniausių karantino pramogų visai šeimai. Tai puiki proga ne tik pailsėti nuo darbo, bet ir sveikai leisti laisvalaikį gryname ore.


„Naujo dviračio įsigijimas – atsakingas procesas. Neretai jis trukdavo kelis mėnesius analizuojant gamintojų asortimentą ir skaitant patarimus, kaip išsirinkti. Tačiau karantinas paskatino žmones greičiau priimti sprendimus“, – pastebėjo prekybos centro internete „Varlė.lt“ produkto vadovė Laura Aksomitaitė.

Yra ir tokių žmonių, kurie tiesiog ateina į parduotuvę ar atsidaro internetinį puslapį ir susiaurinę paiešką iki savo norimo biudžeto greitai išsirenka sau dviratį. Koks būdas protingas? Kaip teisingai išsirinkti dviratį ir nepadaryti klaidų?


„Iš tikrųjų viskas priklauso nuo to, kokio dviračio ieškome, – sako ekspertė L. Aksomitaitė. – Šiandien nesudėtinga tinkamą sau dviratį išsirinkti ir internetu. Žinant savo ūgį ir kartais – vidinį kojos ilgį galima išsirinkti jums tinkamo rėmo dydžio dviratį. Tiesa, renkantis dviratį vaikui, atsižvelgiama ne į rėmo, o rato dydį“.


Tam, kad išsirinkti dviratį būtų kuo paprasčiau neišeinant iš namų, prekybos centro internete specialistė parengė populiariausių dviračių tipų pasirinkimo pagal ūgį lenteles. Žemiau pateikta informacija leis pasirinkti tinkamo rėmo dydžio kalnų, plento, miesto, hibridinį ar vaikišką dviratį.


Patarimai, kaip pagal ūgį pasirinkti vaikišką dviratį:Patarimai, kaip pagal ūgį pasirinkti kalnų (MTB) dviratį:


Patarimai, kaip pagal ūgį pasirinkti miesto ir hibridinį dviratį:

Patarimai, kaip pagal ūgį pasirinkti plento dviratį:

Kitos naujienos
bottom of page