top of page

Skelbiamas tradicinis konkursas „Saugus eismas kelyje 2022“


VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) skelbia tradicinį piešinių konkursą „Saugus eismas kelyje 2022“, rašoma pranešime.


Kaip ir ankstesniais metais, šešių konkurso nugalėtojų darbai papuoš autobusų stotelių paviljonus, kurie pasibaigus konkursui bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąją vietovę. Kaip ir anksčiau, visą Lietuvą apimančiame konkurse kviečiami dalyvauti švietimo ir ugdymo įstaigų mokiniai, nevyriausybinių organizacijų nariai, bendruomenės.


Šiuo konkursu siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą mūsų keliuose ir gatvėse – skatinti kiekvieną žmogų, dalyvaujantį eisme, elgtis atsakingai ir dėmesingai, priminti atšvaitų segėjimo būtinybę pėstiesiems, diržų svarbą – važiuojantiems automobiliu, taip pat ne tik pagarbiai elgtis vieniems su kitais, bet ir saugoti visų sveikatą bei gyvybę.


„Trečius metus iš eilės rengiamas konkursas „Saugus eismas kelyje“ ir vėl kviečia kūrybiškai bei kryptingai skatinti saugesnę eismo aplinką mūsų šalyje, pasitelkus menines priemones. Tokia saugaus eismo propagavimo forma padės įdomiai įsitraukti patiems konkurso dalyviams bei leis papildomai atkreipti kitų eismo dalyvių dėmesį į vaizdžiai pateiktas Kelių eismo taisykles. Tuo pačiu spalvingai atsinaujins ir patys autobusų laukimo paviljonai“, – sako Kelių direkcijos vadovas Remigijus Lipkevičius.


Pagrindiniai būsimųjų piešimo darbų vertinimo kriterijai – atitiktis konkurso tikslui ir tematikai, idėjos ir formos originalumas, darbų kokybė, praktinio panaudojimo galimybės ir kt. Visas darbuose perteiktas vizualinis turinys turi atitikti Kelių eismo taisyklių reikalavimus.


Norintys dalyvauti konkurse kviečiami registruotis iki š. m. kovo 31 d. Registracija bus vykdoma pagal gyvenamąją vietą. Užsiregistravę dalyvauti konkurse darbus turės pateikti iki š. m. balandžio 29 d. Darbų vertinimas vyks iki š. m. gegužės 6 d., o nugalėtojai bus paskelbti gegužės 13 d. Atrinktų šešių konkurso darbų autoriai ir koordinatoriai bus apdovanoti padėkomis ir Kelių direkcijos įsteigtais prizais, o likusiems dalyviams bus skirtos simbolinės Kelių direkcijos dovanėlės.


Iki š. m. spalio mėnesio pabaigos konkurso nugalėtojų piešiniai bus perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų pagal konkurso nugalėtojų gyvenamąją vietą.


Registracija bei daugiau informacijos apie konkursą „Saugus eismas kelyje 2022“ ir jo nuostatus – Kelių direkcijos interneto tinklalapyje.

Comments


Kitos naujienos
bottom of page