top of page

„Saugokime jaunas gyvybes keliuose“: kviečiame dalyvauti jaunųjų dviračių vairuotojų konkurse


Po kelerių metų pertraukos, balandžio mėnesį vėl startavo VĮ „Lietuvos automobilių kelių direkcijos“ organizuojamas konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“, kuriame kasmet dalyvauja daugiau nei 50 tūkst. dalyvių iš visos Lietuvos.


„Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ – saugaus eismo konkursas Lietuvos moksleiviams, kurį sudaro net keturios dalys, skirtos pradinių klasių moksleiviams, dviračių, mopedų (motorolerių) ir motociklų bei automobilių jauniesiems vairuotojams. Pagrindinis konkurso tikslas – ugdyti jaunųjų vairuotojų įgūdžius ir skatinti įgyti naujų žinių, kurie galėtų padėti sumažinti eismo įvykių riziką šalies keliuose.


Balandžio 12–14 d. vyko pirmasis konkurso „Šviesoforas“, skirto 1–4 klasių mokiniams, etapas. Užsiregistravusios mokyklos iš įvairių Lietuvos vietų sprendė 10 klausimų testą, kuriame mokiniai galėjo rasti įvairių saugaus eismo klausimų: apie kelių eismo ženklus, šviesoforus, vairuotojų ir pėsčiųjų taisykles bei kitų įdomių užduočių.


Netrukus, jau balandžio 27–29 d., startuos pirmasis „Jaunųjų dviračių vairuotojų“ konkurso, skirto 11–14 m. amžiaus moksleiviams, etapas. Kviečiame jau dabar registruotis mokyklas ir ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir gilinti savo žinias bei prisidėti prie saugesnės kasdienybės mūsų keliuose.


Registracijos formą rasite čia.


Comments


Kitos naujienos
bottom of page