top of page

Saugaus eismo taisykles prisiminti kvies „Saugaus eismo stotelės“


Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės nuo pirmadienio pradeda kelionę po Lietuvą.


Mėnesį truksiančio projekto metu iki rugsėjo 2 dienos skirtinguose šalies miestuose ir miesteliuose veiks 98 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo ekspertai su lankytojais bendraus įvairiomis saugaus eismo temomis.


Kaip ir pernai, taip ir šiemet, didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams, nurodo Lietuvos automobilių kelių direkcija.


„Jau trečią kartą organizuojamos akcijos privalumas tas, jog eismo dalyviai gali tiesiogiai bendrauti su mūsų saugaus eismo specialistais, todėl tokia informacijos perdavimo forma yra efektyviausia. Į saugaus eismo stoteles užsukę dalyviai gali ir patys aktyviai, diskutuoti ir užduoti jiems rūpimus klausimus apie saugų eismą“, – sako Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis.


Šia akcija ypač siekiama atkreipti jaunųjų eismo dalyvių dėmesį. Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai padės tiek būsimiems pirmokams, tiek suaugusiesiems ne tik atrasti savo saugų maršrutą, bet ir patars, kaip saugiai pereiti gatvę, pamokys, kaip taisyklingai naudoti atšvaitus.


Parenkant saugaus eismo stotelių vietas, kaip ir praėjusiais metais, orientuotasi į mažesnius miestelius ir gyvenvietes, kuriose rečiau organizuojamos saugaus eismo akcijos, tačiau eismo įvykiai su nukentėjusiais pėsčiaisiais ar dviratininkais yra sąlygiškai dažnesni.


Kur ir kada vyksta akcija „Saugaus eismo stotelės“ galima sužinoti apsilankius Kelių direkcijos tinklalapyje.


Šaltinis: LRT.lt

Bình luận


Kitos naujienos
bottom of page