top of page

Fotokonkursas „Mano saugios atostogos“. Prizus gaus visi dalyviai!


Naujienų portalas „15min“ kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija skelbia saugaus eismo fotokonkursą „Mano saugios atostogos“, kuriame prizus gaus visi konkurso dalyviai!


Fotokonkursas „Mano saugios atostogos“


Fotokonkursu norime paraginti visus eismo dalyvius ne tik keliauti saugiai, laikantis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, bet ir ugdytis aukštesnę eismo kultūrą.


Nesvarbu, ar jūs pėsčiasis, automobilio, motociklo vairuotojas, o gal dviratininkas ar paspirtukininkas. Nuo kiekvieno iš mūsų priklauso mūsų visų kelionių saugumas.


Saugios vasaros kelionės garantuoja pozityvius atsiminimus, o dabar jūs dar turite galimybę laimėti vertingų prizų.


Konkurso prizai


Kiekvienas (!) dalyvis, atsiuntęs nuotrauką į fotokonkursą, gaus trijų mėnesių trukmės 15min prenumeratą.


Dešimt dalyvių, patekusių į finalą, gaus metines 15min prenumeratas (prizo vertė 59,88 Eur)!


Trys daugiausia balsų surinkę dalyviai gaus po 100 Eur vertės dovanų čekį apsipirkti didžiausiuose miestuose esančiame prekybos centre.


Kaip dalyvauti?


Norėdami dalyvauti konkurse, nuotraukose kūrybiškai įamžinkite, kaip keliaudami automobiliu, viešuoju transportu, dviračiais, riedučiais ar paspirtukais laikotės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, kokias priemones naudojate, kad būtų užtikrintas keliaujančiųjų saugumas bei eismo kultūra.


Nuotraukas elektroniniu paštu saugukelyje@15min.lt siųskite iki 2022 metų rugpjūčio 26 dienos.


Taisyklės:

 • Fiksuokite saugaus keliavimo akimirkas, keliais sakiniais aprašykite nuotrauką – kur ji padaryta, kas joje įamžinta.

 • Dalyviai, kurių atsiųstose nuotraukose neatsispindės eismo saugumo tematika nebus įtraukiami į konkursą ir nuotraukos nebus publikuojamos.

 • Nuotrauką ir jos aprašymą siųskite adresu saugukelyje@15min.lt.

 • Nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės bei el. pašto adreso. Vienam asmeniui galima siųsti iki 3 skirtingų nuotraukų.

 • Atsakomybė už nuotraukų autentiškumą, matomų asmenų sutikimą būti nufotografuotiems ir publikuotiems viešai priklauso pačiam konkurso dalyviui.

 • Nuotrauka negali prieštarauti visuotinai priimtoms moralės ir etikos normoms.

 • Nuotraukos bus publikuojamos kartą per savaitę naujienų portalo 15min rubrikoje „Saugukelyje.lt“, konkurso fotogalerijose.

 • Nuotraukas siųskite iki 2022 m. rugpjūčio 26 dienos 15.00 val.


Nugalėtojų nustatymas:


Iš visų konkursui pateiktų nuotraukų profesionalūs 15min fotografai kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais atrinks 10 (dešimt), jų manymu, geriausių nuotraukų, t.y. nuotraukas, kurios geriausiai, o tai reiškia kūrybiškiausiai ir tiksliausiai, atskleidžia, kaip laikomasi saugaus eismo ir eismo kultūros keliaujant principų.


Visi dešimt atrinktų nuotraukų autoriai gaus metines 15min prenumeratas.


2022 metų rugpjūčio 26 d. rubrikoje „Saugukelyje.lt“ paskelbsime konkurso balsavimą, kuris truks iki rugpjūčio 31 d. 16:30 val.


Skaitytojai iš 10 (dešimties) atrinktų fotografijų balsavimo būdu išrinks 3 (tris) labiausiai patikusias nuotraukas, kurių kiekvienos autoriui /-ei atiteks – 100 Eur (šimto eurų) vertės dovanų kuponas.


Konkurso prizų laimėtojai bus skelbiami rugpjūčio 31 d. rubrikoje „Saugukelyje.lt“, jiems taip pat bus asmeniškai pranešama nurodytu el. paštu.


Nugalėtojams ir visiems dalyviams prizai bus pateikti elektronine forma elektroniniu paštu.


Atminkite:

 • Autorius, pateikiantis nuotrauką konkursui, suteikia organizatoriams teisę laisvai disponuoti medžiaga savo nuožiūra, pvz., straipsniui iliustruoti ar pan. Nuotrauka tampa organizatorių nuosavybe.

 • Kilus įtarimams, kad publikuojama nuotrauka rasta internete ar autorystė priklauso kitam asmeniui, ji bus pašalinta iš konkurso be perspėjimo.

 • Konkurso dalyvių kontaktinė informacija bus naudojama tik konkurso tikslais ir nebus kaupiama.

 • Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, informuodami apie tai lankytojus naujienų portalo 15min skiltyje „Saugukelyje.lt“.

 • UAB „15min“ ir LAKD darbuotojai konkurse dalyvauti negali.


Šaltinis: 15min.lt

Comentários


Kitos naujienos
bottom of page