top of page

Elektrinis paspirtukas: ką reikėtų žinoti, pirmąkart stojant prie vairo? (VIDEO)


Atšilus orams į gatves išriedėjo ne tik dviračių, bet ir paspirtukų entuziastai. Dažnas sutiks, kad paspirtukas gali būti ne tik patogi susisiekimo priemonė, bet ir smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Ką turėtų žinoti tėveliai, prieš pirkdami elektrinį paspirtuką vaikui? Apie tai kalbamės su šios srities ekspertu, elektrinius paspirtukus nuomojančiu Helmanu Lik.


Pašnekovas pabrėžia, kad svarbiausia yra pasirūpinti vaiko saugumu, paaiškinti, kaip tinkamai naudotis elektriniu paspirtuku.


„Prižiūrėkit, įsitikinkint, kad jūsų vaikas moka reguliuoti greitį, žino, kur yra stabdžiai, dėvi šalmą, o tam tikrais atvejais – ryškią liemenę“, – pabrėžė jis.


Anot pašnekovo, kiekvienas pradedantis vairuotojas turi gerai suprasti, kad važiuojant paspirtuku vairas turi būti laikomas dviejomis rankomis, todėl naudojimasis telefonu gali baigtis rimtomis traumomis. Labai svarbu, pasak jo, užtikrinti ir kitų eismo dalyvių saugumą, todėl lenkiant pėstįjį greitį būtina sulėtinti.


„Mano manymu, tai pagrindinė taisyklė, kurios būtina laikytis, kad visi būtume saugūs, sutartume ir galėtume naudotis miestų takais“, – kalbėjo H.Lik.


Daugiau pašnekovo patarimų – 15min vaizdo įraše:
Šaltinis: 15min

Comentários


Kitos naujienos
bottom of page