top of page

Besidžiaugiantiems žiema – policijos perspėjimas: laikykitės reikalavimųŠeštadienį žiemos linksmybių išsiilgę žmonės pamiršo karantino reikalavimus ir puolė džiaugtis ilgai lauktu sniegu. Tačiau policija perspėja, kad įdėmiai stebi žmonių elgesį.

Policija pastebi, kad daugybė žmonių kartu su vaikais šeštadienį rinkosi į viešas erdves pasimėgauti žiemos malonumais.


Pareigūnams ne kartą teko vykti perspėti žmonių, kad jie laikytųsi reikalavimų, o piktybiškai juos ignoruojantiems – pradėti administracines teisenas.


„Puikiai suprantame, kad žmonės, o ypač vaikai, pasiilgo sniego, oro sąlygos labai palankios mėgautis žiemos malonumais. Tačiau primename, kad ir būnant lauke būtina elgtis atsakingai.


Prašome rinktis tokias vietas, kuriose nėra daug žmonių, nepamiršti dėvėti apsaugos kaukių ir laikytis saugaus atstumo. Saugokite save ir savo šeimos narius“- į žmones kreipiasi policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Policijos įstaigoms sekmadienį nurodyta dar daugiau dėmesio skirti viešųjų vietų kontrolei, esant būtinybei – tam skirti dalį pajėgų, kurios buvo numatytos kontroliuoti judėjimą tarp savivaldybių.

Vyriausybė karantino režimas dėl COVID-19 plitimo pratęstas iki sausio 31-osios. Lietuvoje uždaryta dauguma parduotuvių, išskyrus maisto, judėjimas leidžiamas tik esant būtinybei, ribojamas asmenų judėjimas tarp savivaldybių.


Negalimi artimi kontaktai tarp daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narių. Viešose vietose galima būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis arba vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narių grupėse. Pažeidusiems reikalavimus gresia bauda nuo 500 iki 1000 eurų.


Šaltinis: 15min.lt

Comentários


Kitos naujienos
bottom of page