top of page

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje


Balandžio 6-toji – Saugaus eismo diena Lietuvoje. Kaip ir kiekvienais metais šią dieną norima dar kartą atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į būtinybę atsakingai elgtis kelyje. Bene didžiausiu edukaciniu centru šiemet pavirs Vilniaus Katedros aikštė.

Nuo 15 iki 19 valandos, aikštėje vyks edukaciniai renginiai - veiks saugos diržų simuliatoriai, bus skaitomos interaktyvios paskaitos, lauks įdomios transporto priemonių ekspozicijos, užduotys, dovanos ir Egidijaus Sipavičiaus koncertas.

Renginio organizatoriai pristatys net du demonstracinius įrenginius, imituojančius automobilio apvirtimą, automobilio atsitrenkimą ir saugos diržų efektyvumą. Lankytojai patys galės patirti, kokie svarbūs yra saugos diržai automobiliui verčiantis arba trenkiantis į kliūtį.

Renginio partneriai – Lietuvos policija aikštėje pademonstruos du tarnybinius automobilius ir net šešis motociklus. Į rūpimus klausimus atsakys interaktyvias paskaitas vedanti komisarė inspektorė A.Dijokaitė ir pareigūnai, o vaikus linksmins policijos draugas – šunelis Amsis.

Girteka Logistics aikštėje jus pasitiks su dviem vilkikais – vieno iš vilkikų puspriekabėje bus įrengta scena, kitame vilkike - edukacijai skirtos veiklos, kiekvienas šventės dalyvis turės galimybę apžiūrėti vilkiko vidų.

Svečių laukia KET egzaminas, svaigulį imituojantys akiniai, įvairios užduotys ir Nacionalinio kraujo centro, Lietuvos policijos, Girteka Logistics ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos dovanos.

Kiekvienas norintis specialiu įrenginiu galės atsispausdinti renginio dalyvio nuotrauką – pažymėjimą.

Renginio iniciatoriai – Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Susisiekimo ministerija.

Renginio organizatoriai – kūrybos studija „SHOWART“.

Renginio partneriai – Girteka Logistics ir Lietuvos policija.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/418696038577050/

Šaltinis: Lietuvos automobilių kelių direkcija

Kitos naujienos
bottom of page