top of page

Nešioti atšvaitus nemadinga? Kauno moksleiviai nusprendė tai paneigti


Saugumas ir mada – du visiškai suderinami dalykai. Tai puikiai įrodė Kauno miesto ir rajono moksleiviai, kurie kovo 6 dieną Kauno apskrities policijos pareigūnų organizuotame renginyje „Su atšvaitu saugus ir madingas“ pristatė savo kurtas drabužių, aksesuarų kolekcijas su šviesą atspindinčia medžiaga, – pranešimu spaudai informuoja Kauno apskrities policija. Visų moksleivių sukurtos kolekcijos išties pabrėžė šviesą atspindinčio elemento efektyvumą – kostiumai buvo išskirtinai ryškūs, o vaikai, dėvintys tokias aprangas tamsiu paros metu, tikrai būtų gerai matomi. Visų devynių dalyvaujančių mokyklų komandų pasirodymai buvo originalūs ir išradingi. Vienos komandos pristatinėdamos savo kolekciją bandė sužavėti šokiu, kitos – vaidinimu. Trečiosios įsijautė į tikrų modelių vaidmenį: ėjo raudonuoju kilimu lyg tikri mados namų atstovai. Išrinkti geriausias šių metų konkurso „Su atšvaitu saugus ir madingas“ komandas buvo pakviesta komisija, kurią sudarė UAB „Vyčio komisarai“ atstovas, Vilko kartodromo, „Hegelmann Transporte“ ir „Kūrybos kampas 360“ atstovai, Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnės bei kitų įstaigų atstovai.

Įvertinus visų komandų pasirodymus, išrinkti konkurso „Su atšvaitu saugus ir madingas“ nugalėtojai: I vietą užėmė Juozo Grušo meno gimnazijos komanda „Stick men“, II – Simono Daukanto progimnazijos komanda „Daukantukai“, III – Kauno rajono Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos komanda „Linksmi ir matomi“. Taip pat apdovanoti ir IV vietą laimėję moksleiviai – Kauno Petrašiūnų progimnazijos komanda „SPM“. Kitos komandos taip pat neišvyko tuščiomis – visos gavo simbolinius prizus.

„Visų jūsų idėjos ir jų įgyvendinimas – nuostabūs, visi komisijos nariai sužavėti jūsų pasirodymais bei kurtais drabužiais ir aksesuarais su šviesą atspindinčiais elementais. Visi jie verti prizinių vietų“, – kalbėjo Kauno apskrities VPK pareigūnė.

Pareigūnai primena, kad kelyje mes turime saugoti ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius. Pėsčiasis, dėvėdamas atšvaitą ar kitą šviesą atspindintį elementą tamsiu paros metu, gali būti matomas jau iš kelių šimtų metrų, tad ne tik patys juos dėvėkime, bet ir paraginkime šalia esantį, kad visi kelyje būtume saugūs.

Šaltinis: 15 min.

Kitos naujienos
bottom of page