top of page

Nelaimių metas pėstiesiems: kas penktas sužeistas – pėsčiųjų perėjoje


Praėjusi savaitė šalies keliuose buvo skaudi pėstiems eismo dalyviams. Nemaža dalis jų, patekusių į eismo įvykius keliuose, sužeisti būtent pėsčiųjų perėjose arba tuomet kai tamsiu paros metu kirto kelią neleistinose vietose.

Iš viso, remiantis Kelių policijos informacija, lapkričio 24-30 d., šalies keliuose žuvo 10 žmonių. Bene skaudžiausias buvo savaitgalis, lapkričio 24-26 dienos, kai keliuose žuvo net 6 eismo dalyviai – trys vairuotojai, trys pėstieji. Avarijoje užgeso ir vienos vairuotojos, tamsiu paros metu išlipusios iš sugedusio automobilio, gyvybė. Dar trys žmonės žuvo ketvirtadienį, lapkričio 30-ąją.

Lapkričio 24-30 dienomis eismo įvykiuose buvo sužeisti 76 žmonės. Iš jų – mažiausiai 6 nepilnamečiai asmenys. Kelių policijos pareigūnai pabrėžia, kad nemaža dalis keliuose sužeistų pėsčiųjų buvo sužeista tamsiu paros metu. Per minėtą laikotarpį pradėta apie 94 ikiteisminiai tyrimai dėl vairuotojų padarytų nusikalstamų veikų, tai yra, automobilio vairavimo apsvaigus nuo alkoholio, kai nustatytas didesnis nei 1.5 promilės girtumas.

Šaltinis: 15min.lt

Kitos naujienos
bottom of page