top of page

Ar girdėjote apie saugaus eismo miestelį?


Dar ankstyvą pavasarį Jonavos automobilių sporto klubo „Žaibelis“ vadovas Edvinas Preckaila rajono valdžiai pateikė subrandintą mintį, kad Jonavos mieste gali ir turi atsirasti nedidelis saugaus eismo miestelis, kuriame galėtų vykti pamokos saugaus eismo tema. Ir tikrai, nepraėjus nė pusmečiui, ši idėja buvo įgyvendinta ir jau naujųjų mokslo metų pradžioje šis saugaus eismo miestelis pradėjo savo veiklą.

Šeštadienio ankstyvą rytą visi tėveliai ir vaikučiai susirinko Kūno kultūros ir sporto centro stadione, kur vyko pirmojo Lietuvoje saugaus eismo miestelio atidarymas. Jonavos vaikai, įvairios mokymo įstaigos nuo šiol turės galimybę saugiai mokytis visko, kas yra susiję su kelių eismo taisyklėmis ir apskritai, saugiu eismu.

Nors pradžioje oro sąlygos nelepino ir vienu metu lietus buvo tiek įsismaginęs, kad trukdė vaikučiams pademonstruoti savo sugebėjimus sportinėje dalyje - mini lenktynėse elektromobiliukais. Įvairaus amžiaus vaikučiai, kurių jauniausiems tebuvo dveji, galėjo palenktyniauti tiek mini drag pro ar mikro drag varžybose, tiek ir slalome. Palenktyniauti susirinko ne tik būrys mažųjų jonaviečių, bet ir atvyko svečiai iš Vilniaus, Kauno, Anykščių, Širvintų, Ukmergės, kurie įvertino šio objekto privalumus.

Be sportinės dalies, baltasis zebriukas vaikučiams pravedė ir edukacinius užsiėmimus, supažindindamas su miesteliu praktiškai bei aiškindamas vaikučiams kelių eismo taisykles. Mažieji galėjo sudalyvauti ir konkurse, kur pateikė iš antrinių žaliavų pagamintas transporto priemones.

Šaltinis: aliojonava.lt

Kitos naujienos
bottom of page