top of page

Kėdainiai triumfavo Jaunųjų automobilių vairuotojų varžybose


Šiandien Smalininkuose (Jurbarko raj.) vyko Jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos, kuriose jėgas išmėgino tiek bendrojo ugdymo mokyklų, tiek ir neformaliojo ugdymo įstaigų vyresnių klasių moksleiviai (16-19 m.).

Vieną komandą sudarė keturi dalyviai ir komandos vadovas, o progamoje buvo Kelių eismo taisyklių, figūrinio automobilio vairavimo bei autoestafetės rungtys.

Jaunųjų automobilių vairuotojų varžybose iš viso rungtyniavo 10 komandų: Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla (2 komandos), Alytaus profesinio rengimo centras, Raseinių technologijos ir verslo mokykla, Smalininkų technologijų ir verslo mokykla (2 komandos), Kuršėnų politechnikos mokykla, Vilkijos žemės ūkio mokykla.

Pirmoji vieta atiteko Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrui. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalino dvi Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos komandos.

Atsinaujinęs nacionalinis saugaus eismo konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ šiemet vyks jau 23-ią kartą. Šiemet užfiksuotas itin didelis susidomėjimas konkursu – šiemet konkurse jau dalyvavo ar dalyvaus daugiau nei 51 tūkstantis moksleivių iš 383 Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų.

Kitos naujienos
bottom of page